Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

Az OKTV 2. fordulójába jutottak:

Földrajz: Palásti László 12.A (felkészítő tanár: Korsósné Jávorka Zsuzsanna), informatika II. kat.: Mihalik Bálint 12.A (Krett György), kémia II. kat.: Kósa Viola 12.B (Labancz István), fizika II. kat.: Mihalik Bálint 12.A, Varga Ádám 12.B (Bakk János), matematika II. kat.: Faragó Tamás 12.A, Mihalik Bálint 12.A, Török Ágoston 12.A (Varga József), angol nyelv I. kat.: Farkas Eszter 12.A (Rebek Renáta), biológia I. kat.: Józsa Tamara 11.B (Korsósné Jávorka Zsuzsanna, Szabó Ödön), francia nyelv I. kat.: Kovács Kristóf 12.A (Kereztes-Gudmon Veronika), informatika I. kat.: Marticsek Marcell 12.A (Krett György), latin nyelv: Kovács Kristóf 12.A (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna), filozófia: Palásti László 12.A (Fenyvesi László).

Ön itt van: Kezdőlap Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny