Bányai Júlia-díj

A Bányai Júlia-díj odaítélésének elvei

A díjat az iskola fennállásának 50 éves évfordulójára alapította a nevelőtestület az 1998/99. tanévben a nyolc éven át kiemelkedő tanulmányi eredményt elérő tanulók számára.
A díjat a ballagáson adja át az igazgató.
Az alábbi szempontok alapján a 12. évfolyam osztályfőnökei nyújtják be a javaslataikat a Kuratóriumnak, mely azokat véleményezi, és végleges döntéshozatalra az iskolavezetésnek terjeszti fel.

1. Tanulmányi eredménye a nyolc év folyamán 4,7 – 5,0 között volt.

2. Kiemelkedő versenyeredményekkel rendelkezik, és helyezéseit főként az utolsó négy évben érte el. (Az alsó négy évfolyamon elért eredményei is figyelembe vehetők, de nem elégségesek.)
ÉS/VAGY
Több közép- ill. felsőfokú nyelvvizsga bizonyítvánnyal rendelkezik vagy kiemelkedő tevékenységet végez a művészetek, kultúra, sport területén (néptánc, ének, hangszeres zene, képzőművészet stb).

3. Öregbíti iskolánk hírnevét.

Ön itt van: Kezdőlap BÁNYAI JÚLIA-DÍJ