XV. Dürer Verseny

A XV. Dürer Versenyen a dél-alföldi régióból versenyző csapatok közül az országos döntőbe jutott E+ (matematika) kategóriában a Török Ágoston 12.A, Bán-Szabó Áron és Kercsó Molnár Anita (Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) (felkészítő tanárok: Varga József, Hujter Bálint, Gyenes Zoltán, Dobos Sándor, Ádám Réka, Fazakas Tünde, Juhász Péter, Szűcs Gábor) tanulókból álló csapat, F+ (fizika) kategóriában a Mihalik Bálint 12.A, Jeszenői Sára és Juhász Márk Hunor (Katona József Gimnázium) (felkészítő tanárok: Bakk János, Sáróné Jéga-Szabó Irén, Szalai Péter) tanulókból álló csapat. K (kémia) kategóriában mindkét bányais csapat országos döntőbe jutott: Antal Katalin 12.A, Józsa Tamara 11.B, Hangya Kinga Imola (felkészítő tanárok: Labancz István és Reiterné Makra Zsuzsanna), és Horváth Hanna Zsófia 12.B, Kósa Viola 12.B és Nyíri Kata Luca 10.A (felkészítő tanárok: Labancz István, Reiterné Makra Zsuzsanna és Vargáné Hajdú Mária).

Ön itt van: Kezdőlap XV. Dürer Verseny