XII. Agria Média Konferencia

2017. október 11-én, Egerben a XII. Agria Média Információtechnológiai és Oktatástechnológiai Konferencián tartott több előadást a costa ricai világbajnoki döntőre készülő bányais csapat. Az Eszterházy Károly Egyetemen tartott rendezvényen diákjaink általános iskolás diákoknak és programtervező informatikus hallgatóknak mutatták be versenyprojektjüket. A robotika és a programozás népszerűsítése mellett a cél a világbajnoki döntőre történő felkészülés is volt, hiszen a csapatnak a közönség kérdéseire is választ kellett adni. A szervezők és a résztvevők egyöntetű véleménye alapján az előadások kiemelkedő színvonalat képviseltek.Az előadást tartó diákok: Nyíri Anna Eszter 10.A, Mihalik Dániel 10.A és Szakali Benedek 12.B. Felkészítő tanár: Kiss Róbert.

Ön itt van: Kezdőlap XII. Agria Média Konferencia