Az aradi vértanúkra emlékeztünk

Az idén Kecskemét Megyei Jogú Város önkormányzata iskolánkat kérte fel az aradi vértanúk megemlékezése kapcsán ünnepi műsor megtartására. Az összeállított műsort október 5-én az iskolánkban láthatták a diákok,  október 6-án az Aradi vértanúk terén mutatta be a 8.B osztály. Felkészítő tanár: Borsós Nikolett.
A műsorban szereplő diákok: Ádám Konrád, Bakó Eszter Enikő, Bodnár Máté, Borza Botond, Börönte Balázs, Gyenes Tímea, Horváth Hanna Zsófia, Iván Annamária, Járomi Kristóf, Kis-Baranyi Balázs, Komáromi Dorina, Kósa Viola, Liszicsán Dávid, Antal, Mezei Polett, Muhari Noémi, Nagy Zorka Anna, Papp Ildikó Hanna, Radványi Kende, Szabó Dóra Zsófia, Szabó Zsolt, Szigeti Fanni, Tóth Izabella, Vancsura Botond és Zsigmond Richárd Tibor.
Az iskolánkban installációt készített a 9.A osztály Keresztes-Gudmon Veronika tanárnő felkészítésével:
Ön itt van: Kezdőlap Az aradi vértanúkra emlékeztünk