Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály

Második alkalommal rendezték meg a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyt a 9-12. osztályos tanulók számára. Több bányais csapat kiváló eredményt ért el. A helyezések értékét emeli a résztvevő csapatok nagy száma: tanulóink a Hunnia körzetben vetélkedtek, mely az ország Dunától keletre eső részét jelenti.

Eredmények:
9. évfolyam (180 csapat)
Kaiser Nóra, Nagy Dorottya, Pászti Lilla, Trombitás Lili 9.A - 7. hely (felkészítő tanár: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna)
Nyíri Anna Eszter, Rácz Zsombor, Szász Attila, Zsoldos Zsuzsa 9.A - 12. hely (Benyóné Malustyik Zsuzsanna)
10. évfolyam (120 csapat)
Török Ábrahám, Johanyák Csaba, Kellerwessel Klaus, Erdei Gergő 10.A - 6. hely (Keresztes-Gudmon Veronika)
Sinkó Renáta, Fekete Lolita, Németh Anna, Pecze Krisztina 10.B - 14. hely (Borsós Nikolett)
11. évfolyam (78 csapat)
Somlai Blanka, Meskó Kata, Árva Ádám, Bajáki Péter 11.B - 8. hely (Borsós Nikolett)
Szakali Benedek, Vidovics Gergő, Veliczky Barnabás, Bakó Ferenc 11.B - 17. hely (Borsós Nikolett)

Ön itt van: Kezdőlap Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály