Hetedik alkalommal nyerte el iskolánk a SZTE TTIK Kutatóiskolája címet

2016.12.03-án (pénteken) volt az eredményhirdetése a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara által kiírt Kutatóiskola pályázatnak.
A pályázatra olyan kutatási projektekkel lehetett nevezni, amelyek a természettudományhoz, műszaki tudományokhoz vagy az informatikához kapcsolódnak. A győztes iskolák egy évig viselhetik a SZTE TTIK Kutatóiskolája címet, valamint a pályázatban megfogalmazott kutatáshoz az egyetem finanszírozást és szakmai segítséget is biztosít.
Iskolánk hetedik alkalommal nyerte el a címet. A következő évben a rajintelligencia (swarm intelligence) és az okos otthon (smart home) területeken valósít meg három műszaki, informatikai kutatási projektet.
A kutatásban résztvevő diákok:
Finta Imre (11.B), Nyíri Anna Eszter (9.A), Mihalik Dániel (9.A), Szakali Benedek (11.B), Kaptás Flóra (9.A), Rácz Zsombor (9.A), Venyingi Fanni (9.A), Hegedűs András (10.A), Varga Ákos (10.A), Zsetkó Dávid (9.B)
Kutatásvezető: Kiss Róbert (Bányai), Szépe Tamás (SZTE TTIK)
Ön itt van: Kezdőlap Hetedik alkalommal nyerte el iskolánk a SZTE TTIK Kutatóiskolája címet