Elkezdődött az MTA Alumni programjának harmadik évada iskolánkban

A Magyar Tudományos Akadémia Alumni programja azzal a céllal jött létre, hogy felkarolja és segítse azokat a fiatal tehetségeket, akik késztetést éreznek magukban arra, hogy elmélyüljenek valamely tudományágban és kutatói pályára lépjenek. Ennek érdekében az akadémia tagjai egykori alma materükbe vagy egy általuk választott középiskolába látogatnak el és a jelenlegi diákoknak mutatják be tudományterületük legizgalmasabb részleteit.
2023. október 9-én dr. Lénárt András, az SZTE Hispanisztika Tanszékének docense a spanyol polgárháborúról és a polgárháborúnak a filmművészetben történő megjelenéséről tartott előadást iskolánkban. A rendezvényről iskolánk történelem tanára, Dr. Ujlaky István írt beszámolót, amelyet itt olvashatnak.

Ön itt van: Kezdőlap Elkezdődött az MTA Alumni programjának harmadik évada iskolánkban