VI. Mobilrobot programozó országos csapatverseny

2015.10.09-én pénteken a Kecskeméti F?iskola GAMF Karának szervezésében rendezték meg a VI. Mobilrobot programozó országos csapatversenyt. A középiskolás diákcsapatok számár kiírt versenyen otthoni munkával kellett a robotok közötti kommunikációra épül? kreatív és m?köd? kutatási projektet elkészíteni, a megépített robotokat programozni. A beküldött versenymunkák alapján a szakmai zs?ri a legjobb hat pályamunkát elkészít? csapatot hívta meg a dönt?re. Itt egy egész napos verseny során robotprogramozási feladatokat kellett a csapatoknak megoldani, bemutatni a megoldásaikat a tesztpályán, válaszolni a zs?ri kérdéseire, valamint a kutatási projektjükr?l egy el?adást tartani.
A dönt?re két Bányais is csapat meghívást kapott.
Szoros versenyben a Coulibaly Patrik, Csontos Dávid, Kiss Máté 12.A összetétel? csapat immár 3. alkalommal szerezte meg az országos 1. helyezést.
Szakali Benedek, Finta Imre 10.B csapat az összetett 4. helyen végzett, és a legjobb robotprogram különdíjat is nekik ítélte a zs?ri.
Felkészít? tanár: Kiss Róbert.

Ön itt van: Kezdőlap VI. Mobilrobot programozó országos csapatverseny