Zrínyi Ilona Matematikaverseny

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójának eredményhirdetésére behívott bányais tanulók a következő kiemelkedő eredményeket érték el:

5. évfolyam: Polyák Milán - 4. hely (felkészítő tanár: Farkasné Takács Tünde), Varga Vanda - 9. hely, Schweibert Luca Kára - 11. hely (Bogdányné Pigniczki Erzsébet)

6. évfolyam: Tóth Simon - 1. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna), Szabó Vince - 3. hely (Kiss Róbert), Zólyomi Botond - 6. hely, Csillag Viktor - 8. hely,  Fekete Ákos - 11. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna), Marticsek Maja - 14. hely (Halász Alexandra), Csuvár Barnabás - 17. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna)

7. évfolyam: Leitem Villő - 2. hely (Szittyai István), Bánhegyi Barnabás - 5. hely (Bogdányné Pigniczki Erzsébet), Ugrai Milán - 6. hely, Berta András - 7. hely, Szabó Ármin - 8. hely, Ecsédi Zsófia - 9. hely, Héjjas Márton - 11. hely, Király-Kósa Kamill - 16. hely (Szittyai István), Tamás Gergő - 17. hely (Bogdányné Pigniczki Erzsébet), Meskó Sára - 20. hely (Szittyai István)

8. évfolyam: Zólyomi Csongor - 1. hely, Simity Zorán - 4. hely, Kovács Adél Emma - 5. hely (Badó Zsolt), Gyenes Zsuzsanna - 13. hely, Halmos Márton - 16. hely (Kiss Róbert), Kovács Luca Kata - 20. hely (Badó Zsolt)

9. évfolyam: Gyenes Károly - 1. hely, Bíró György András - 2. hely (Halász Alexandra), Bertolo Antonio Giovanni - 13. hely (Badó Zsolt)

10. évfolyam: Petrányi Lilla - 1. hely, Nagy Korina Vanda - 3. hely, Papp Barnabás - 4. hely, Lázár Levente - 9. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna)

11. évfolyam: Nyikos Botond Tamás - 1. hely, Bogár-Szabó Mihály .- 2. hely, Ecsédi Dániel - 3. hely, Rácz Boglárka - 9. hely, Mihalik Sára - 10. hely (Varga József)

Iskolánk ismét elnyerte a régió legeredményesebb nyolcosztályos gimnáziuma kupát.

Ön itt van: Kezdőlap Zrínyi Ilona Matematikaverseny