Tudásbajnokság

A Tudásbajnokság országos levelező versenyen a következő megyei eredményeket érték el a bányaisok:
Baski Zsanett 5.A  angol nyelv (felkésíztő tanár: Rebek Renáta), Szabados Jázmin 5.A matematika (Reiterné Makra Zsuzsanna), Gulyás Gabriella 5.B irodalom (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna), Ecsédi Zsófia 6.A irodalom és nyelvtan (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna), Bánhegyi Nándor 8.A nyelvtan (Varga Györgyi) tantárgyból megyei 1. helyezést értek el és bejutottak az országos döntőbe.
Agárdi Áron 6.B matematika megyei 2. helyezett (Bogdányné Pigniczki Erzsébet), Bánhegyi Barnabás  6.A nyelvtan megyei 4. helyezett, Csuvár Barnabás 5.A matematika megyei 3. helyezett, nyelvtan megyei 9. helyezett, Gulyás Gabriella 5.B történelem megyei 5. helyezett (Nagy Ildikó), nyelvtan megyei 7. helyezett, Szabados Jázmin 5.A nyelvtan megyei 8. helyezett lett.

Ön itt van: Kezdőlap Tudásbajnokság