OKTV - országos eredmények

Véget értek az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos döntői, melyeken a bányaisok a következő kiemelkedő eredményeket érték el:

Angol nyelv I. kategória: Farkas Eszter 12.A - 25. hely (felkészítő tanár: Rebek Renáta)
Filozófia: Palásti László 12.A - 15. hely (felkészítő tanár: Fenyvesi László)
Fizika II. kategória: Mihalik Bálint 12.A - 12. hely; Varga Ádám 12.B - 24. hely (felkészítő tanár: Bakk János)
Informatika I. (alkalmazói) kategória: Marticsek Marcell 12.A - 9. hely (felkészítő tanár: Krett György)
Informatika II. (programozói) kategória: Mihalik Bálint 12.A - 28. hely (felkészítő tanár: Krett György)
Kémia II. kategória: Kósa Viola 12.B - 21. hely (felkészítő tanár: Labancz István)
Latin nyelv: Kovács Kristóf 12.A -13. hely (felkészítő tanár: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna)
Matematika II. kategória: Török Ágoston 12.A - 1. hely; Faragó Tamás 12.A - 27. hely (felkészítő tanár: Varga József)

Ön itt van: Kezdőlap OKTV - országos eredmények