NJE GAMF országos programozó versenye

A 2021/2022-es tanévben a Neumann János Egyetem GAMF Kara ismét meghirdette országos programozó versenyét középiskolás diákcsapatoknak. A verseny első három fordulója online körülmények között zajlott. A csapatoknak a kitűzött feladatokat kellett megoldaniuk tetszőleges programnyelven írt számítógépes algoritmusokkal, majd a végeredményeket elküldeniük a zsűrinek. A kitűzésre került 27 feladat megoldására kapott összpontszám alapján alakult ki a verseny online részének végeredménye.
A legtöbb pontot gyűjtött 12 csapat kvalifikálta magát a februári döntőbe, amely a tervek szerint jelenléti formában kerül megrendezésre.
A Bányaiból 4 csapatunk is bekerült a legjobb 12 közé.
Eredmények:
Döntőbe jutott csapatok:
101010 - Mihalik Sára, Ecsédi Dániel, Nyíri Kata Luca (10. évfolyam)
A Python szájában - Ferencz József Bertalan, Horváth Zsolt (9. évfolyam)
ElitCsapat - Forgó Olivér, Rácz Boglárka, Bodonhelyi András (9-10. évfolyam)
HeLiKo - Kovács-Bánhalmi Hédi Zita, Petrányi Lilla, Nagy Korina Vanda (9. évfolyam)
További eredményeink:
Országos 23. hely: Dirt_Shack - Kakuszi Bence, Bán Levente, Fazekas Levente (9. évfolyam)
Országos 33. hely: Sand Dunes - Futó Xavér, Kovács Krisztina, Pap Zalán
Felkészítő: Kiss Róbert.