A 2020/2021-es tanév díjazottjai

2021. június 18-án rendhagyó módon a végzős két osztály tanulói együtt, ünnepélyes keretek között vették át érettségi bizonyítványukat. Ugyanekkor búcsúzhattak el osztálytermüktől, tanáraiktól, iskolájuktól. A járványügyi helyzet alakulásának megfelelően az udvaron megtartott ünnepségen már részt vehettek a végzősök szülei, rokonai, barátai is.
Nyolc éven át tartó kiemelkedő tanulmányi munkájukért Bányai Júlia-díj elismerésben részesültek Ipacs Kornél 12.A és Tóth Titus 12.A. Kiemelkedő teljesítményért elismerésben részesültek Dúl András, Ipacs Kornél, Kollár Anna, Surányi Kristóf és Tóth Titus 12.A. Közösségért díjat kapott Piroska Ádám 12.B. Végig kitűnő eredményt ért el Ipacs Kornél 12.A. Évfolyamelső Tóth Titus 12.A lett.

A 2020/2021-es tanévben Évfolyamelső címet nyertek el Makkos Boldizsár 5.A, Kovács Adél Emma 6.A, Tóth Hanga Katalin 7.A, Petrányi Lilla 8.A, Hangya Kinga 9.B, Józsa Tamara 10.B és Török Ágoston 11.A.

Kiemelkedő teljesítményért, versenyeredményekért a szintén rendhagyó tanévzárón, melyet a nagy hőség miatt az osztálytermekben tartottunk meg, a következő tanulók vehettek át oklevelet és elismerést:
Dúl Eszter 5.A,    Ecsédi Zsófia 5.A, Király-Kósa Kamill 5.A, Makkos Boldizsár 5.A, Mohay Janka 5.A, Kovács Adél Emma 6.A, Kovács Luca Kata 6.A, Simity Zorán 6.A, Zólyomi Csongor 6.A, Bánhegyi Nándor 7.A, Bertolo Antonió Giovanni 7.A,    Komáromi Zsombor 7.A, Lakó Botond 7.A, Tóth Hanga Katalin 7.A, Csonka Lilla 7.B, Gyenes Károly 7.B, Holló Zsadányi Senon 7.B, Oláh-Marczényi Péter 7.B, Kovács-Bánhalmi Hédi 8.A, Nagy Korina Vanda 8.A, Papp Barnabás 8.A, Petrányi Lilla 8.A, Halasi Áron 8.B, Bogár-Szabó Mihály 9.A, Ecsédi Dániel 9.A, Hajnal Balázs 9.A, Mihalik Sára 9.A, Nyíri Kata Luca 9.A, Árvai Zsófia 9.B, Hangya Kinga 9.B, Kispál Kamilla 9.B, Labancz Barnabás 10.A, Antal Katalin 11.A, Árvai Zita 11.A, Faragó Tamás 11.A, Mihalik Bálint Olivér 11.A, Török Ágoston 11.A, Kósa Viola 11.B, Papp Ildikó Hanna 11.B.

Gratulálunk a díjazottaknak, és köszönjük a Bányai Júlia Gimnáziumért Alapítvány támogatását.

Ön itt van: Kezdőlap A 2020/2021-es tanév díjazottjai