Junior Freshhh 2015

Ötödik alkalommal szervezte meg a MOL középiskolás diákoknak komplex természettudományi vetélked?jét, a Junior Freshhh-t. A versenyre Magyarországról és a határon túlról mintegy 1800-an neveztek. 2014 november-decemberében 7 online fordulón keresztül kellett matematika, kémia, fizika, biológia és földrajz feladatokat megoldania a három f?s csapatoknak. A verseny dönt?jébe a legjobb 5 csapat jutott be. Iskolánk "Inéligibilité" nev? csapata a 2100 pontból 2075-öt megszerezve kvalifikálta magát a dönt?re.
A MOL százhalombattai olajfinomítójában megrendezett dönt?n (2015.01.14-én) a csapatoknak matematika és természettudományi feladatokat kellett percek alatt megoldaniuk, tudományos el?adást tartaniuk és logikai, természettudományi rejtvényekben bizonyítani kreativitásukat. Az egész napos verseny végén csapatunk (összesen 2 ponttal lemaradva) az el?kel? nemzetközi harmadik helyezést érte el.
A csapat tagjai: Coulibaly Patrik, Kiss Máté, Marticsek Réka 11. A. Felkészít? tanárok: Bakk János és Kiss Róbert. Az online fordulók eredményeit is figyelembe véve az iskolák közötti versenyen a Bányai Júlia Gimnázium a 2. helyezést érte el és így a MOL által felajánlott pénzdíjat természettudományi eszközök beszerzésére fordíthatja.

Ön itt van: Kezdőlap Junior Freshhh 2015