Versenyeredmények

A rendkívüli járványhelyzetre való tekintettel néhány versenyt illetve bizonyos versenyek döntőit csak ebben a tanévben tudták megszervezni, vagy a korábbi fordulók alapján hirdettek végeredményt.

A 2019/2020-as tanévre meghirdetett Szakács Jenő Megyei Fizikaversenyen Mihalik Bálint 11.A (10.A) 3. helyezést, Zsigó Dávid 11.A (10.A) 5. helyezést, Ipacs Kornél 12.A (11.A) 6. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Bakk János.

A Mikola Sándor Fizikaversenyen Mihalik Bálint 11.A (10.A) országos 6. helyezést, az Országos Szilárd Leó Fizikaverseny II. kategóriájában (9-10. osztály) országos 8. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Bakk János.

A Kenguru Matematikaversenyen Kakuszi Lili megyei 1., Zelenyánszki Bánk 4., Ecsédi Zsófia 6. helyezett lett (5. osztály). A tavalyi ötödikesek között Zólyomi Csongor 2., Suba Olivér 3., Kovács Adél Emma 4, Simity Zorán 5. helyezést ért el. A tavalyi hatodikosok között Virág Eszter 1., Heizer Panna 3., Oláh-Marcényi Péter és Tóth Hanga Katalin 6. helyezést értek el. A jelenleg nyolcadikos Nagy Korina Vanda 1. (országos 7.), Petrányi Lilla 2. (országos 10.), Papp Barnabás 4. helyezett lett az évfolyamon. Bogár-Szabó Mihály a tavalyi nyolcadik évfolyamon 1. (országos 1.), Ecsédi Dániel 2., Papp Marcell 3., Nyíri Kata Luca 6. helyezést ért el. Török Ágoston a tizedikesek között megyei és országos 1. helyezett, Faragó Tamás 2., Zsigó Dávid 5. helyezett lett. Felkészítő tanárok: Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Halász Alexandra, Kiss Róbert, Reterné Makra Zsuzsanna és Varga József.

A Hevesy György Kémiaverseny országos döntőjébe jutott Bodonhelyi András 8.A (felkészítő tanár: Labancz István).

Az Arany Dániel Matematikaversenyen a haladók II. kategóriában Török Ágoston 11.A (10.A) 3. díjat kapott. Felkészítő tanár: Varga József.

A Bugát Pál Kárpát-medencei Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedőn az országos döntőt megelőző körzeti fordulókon elért eredmények alapján a Gaál Petra, Hegedűs Eszter és Varga Ákos 12.B osztályos tanulókból álló csapat 4. helyezett lett. Felkészítő tanárok: Bakk János, Borsos Katalin, Korsósné Jávorka Zsuzsanna, Reiterné Makra Zsuzsanna, Szabó Ödön.

Ön itt van: Kezdőlap Versenyeredmények