Kecske Kupa

A Mategye által szervezett Kecske Kupa Csapatversenyen az 1. forduló alapján felállított országos végeredmény szerint Heizer Orsolya, Papp Hanna, Kovács Borka, Gyenes Zsuzsanna 5. osztály 5. helyezést, Virág Eszter, Gyenes Károly, Zakály András, Gajdos Márk 6. osztály 4. helyezést, Ferencz József Bertalan, Papp Barnabás, Nagy Korina Vanda, Petrányi Lilla 7. osztály 5. helyezést, Molitorisz Károly, Bogár-Szabó Mihály, Ecsédi Dániel, Nyikos Botond Tamás 8.A 11. helyezést, Ádány Balázs, Dong Yifan, Kollár Gabriella, Zelenyászki András 9.A 12. helyezést, Faragó Tamás, Mihalik Bálint, Piskolti János, Török Ágoston 10.A 1. helyezést, Csongor Bálint, Bodnár Levente, Virág Dávid, Zsigó Dávid 4. helyezést ért el.

Ön itt van: Kezdőlap Kecske Kupa