Bolyai Természettudományi Csapatverseny

A Hajnal Balázs, Hegedűs Bálint, Kasza-Kovács Máté és Pap Marcell 8.A osztályos tanulókból álló csapatunk a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulón elért pontszám figyelembevételével készült országos összesített lista szerint 3. helyezést ért el. Felkészítő tanárok: Bakk János, Korsósné Jávorka Zsuzsanna, Labancz István, dr.Ujlaky István. A Bertollo Antonio, Hajagos Norton, Hegedűs Botond és Lakó Botond 6.A tanulókból álló csapatunk az országos összesített lista szerint 3. helyezett lett. Felkészítő tanár: Szabó Ödön. A 7.B osztályos Halasi Áron, Kisznyér Márton, Nagy Márton és Schweibert Bálint tanulókból álló csapat 11. helyezést ért el. Felkészítő tanárok: Borsos Katalin, Bakk János, Labancz István.

Ön itt van: Kezdőlap Bolyai Természettudományi Csapatverseny