FELHÍVÁS A SZÜLŐKHÖZ!

Tisztelt Szülők!

A kialakult koronavírus helyzettel összefüggésben, Zsámboki Anna tankerületi igazgató asszony intézkedéseivel összhangban iskolánkban a tanításon kívül minden iskolai program elmarad. A külföldi nyelviskolai programot elhalasztják.

Kérem, amennyiben gyermekük külföldről tér haza, vagy olyan külföldi személlyel került kapcsolatba, aki fertőzött területről érkezett, a következő két hétben ne jöjjön iskolába. Hiányzását a szülő bejelentése alapján igazoltnak tekintjük.
Tankerületi igazgató asszony kérte, hívjuk fel a szülők és diákok figyelmét, hogy a vírusfertőzés kapcsán a Kormány által működtetett hivatalos koronavirus.gov.hu honlapról tájékozódjanak. Kérjük, hogy a honlapon található egészségügyi előírásokra Önök is hívják fel gyermekeik figyelmét.
Amennyiben a Kormány az iskolákban tanítási szünetet rendel el, a diákok kísérjék figyelemmel az iskola honlapját, ebben az esetben a honlapon fogunk minden további információt eljuttatni Önökhöz. Kérem fokozott figyelmüket!

Köszönettel: Dr. Lukács Lajos int. vez.

Ön itt van: Kezdőlap FELHÍVÁS A SZÜLŐKHÖZ!