Zrínyi Ilona Matematikaverseny

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában a bányaisok a következő kiemelkedő eredményeket érték el:

5. évfolyam:
Suba Olivér - 2. hely (felkészítő tanár: Kiss Róbert, Brenyó Mihályné), Zólyomi Csongor - 4. hely (Kiss Róbert), Székedi Igor 5. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna, Brenyó Mihályné), Halmos Márton 6. hely (Kiss Róbert), Simity Zorán - 8. hely (Kiss Róbertn, Brenyó Mihályné), Kovács Adél Emma - 9. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna, Brenyó Mihályné), Kovács Luca Kata - 9. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna, Brenyó Mihályné), Gyenes Zsuzsanna - 11. hely (Kiss Róbert, Brenyó Mihályné), Heizer Orsolya - 15. hely(Kiss Róbert, Brenyó Mihályné), Mihó Mór - 18. hely (Kiss Róbert), Molnár Petra - 20. hely (Kiss Róbert)
6. évfolyam:
Gyenes Károly - 1. hely (Halász Alexandra, Aszódiné Pálfi Edit), Virág Eszter - 9. hely (Halász Alexandra), Hegedűs Botond - 11. hely (Badó Zsolt), Zakály András - 12. hely (Halász Alexandra, Aszódiné Pálfi Edit), Bánhegyi Nándor 14. hely (Badó Zsolt)
7. évfolyam:
Petrányi Lilla - 2. hely, Papp Barnabás - 8. hely, Nagy Korina Vanda - 9. hely (Varga József, Csordás Mihály), Bóta Benedek - 11. hely (Badó Zsolt)
8. évfolyam:
Bogár-Szabó Mihály - 1. hely, Ecsédi Dániel - 4. hely, Nyikos Botond Tamás - 5. hely (Varga József, Kovácsné Szipán Andrea), Kasza-Kovács Máté - 8. hely (Varga József), Rácz Boglárka - 11. hely (Bogdányné Pigniczki Erzsébet), Mihalik Sára - 12. hely (Varga József, Kovácsné Szipán Andrea)
10. évfolyam:
Török Ágoston - 1. hely, Faragó Tamás - 2. hely, Zsigó Dávid - 3. hely, Mihalik Bálint 6. hely (Varga József)
11. évfolyam:
Ipacs Kornél - 4. hely (Halász Alexandra, Varga József)
12. évfolyam:
Mihalik Dániel - 4. hely (Varga József)

Iskolánk ismét elnyerte a régió Legeredményesebb nyolcosztályos gimnáziuma kupát.

Ön itt van: Kezdőlap Zrínyi Ilona Matematikaverseny