döXMAS - karácsonyi készülődés a diákönkormányzat szervezésében

A döXMAS karácsonyi programja minden korosztály számára tartogatott lehetőségeket a szórakozásra. A kisebbeknek a Grincs című rajzfilm volt megtekinthető, míg a nagyobbaknak az A Bad Mom’s című vígjáték angol nyelven, persze csak 15 év felettieknek. Akik esetleg nem szerettek volna filmet nézni, lehetőségük volt kreatívkodni. Többféle tárgyat is készíthettek, akik nekikezdtek, például szarvasos ajándékzacskót, agancsos fejpántot is. Természetesen a hagyományos baráti társasjátékozás sem maradhatott el. A játékban több tanár is részt vett, nekik külön köszönjük a részvételt! A programoknak ezzel még mindig nem volt vége, ugyanis brazil és alaszkai cserediákjaink, illetve egy Brazíliát megjárt bányais diák is tartottak előadást. A DÖK elegendő rágcsával, itallal is készült, mert hát a forró tea és a sütemény nem maradhattak ki! A délután folyamán elkészültek azok az ajándékcsomagok, melyeket a bányaisok által behozott tartós élelmiszerekből és csokoládékból állítottak össze a lelkes segítők, hogy azután Lajosmizse Város Önkormányzata Egészségügyi, Gyermekjóléti és Szociális Intézménye gondoskodhasson arról, hogy eljussanak a valóban rászorulókhoz.
       Elsősorban a DÖKnek és Ambrus-Huszárik Tamara diákmozgalmat segítő tanárnőnek köszönjük ezt a csodálatos karácsonyi party-t, de amint már említettem, sok más tanár is részt vett a szervezésben, felügyelésben. (Gallyas Georgina Csenge 6.A)

Ön itt van: Kezdőlap döXMAS - karácsonyi készülődés a diákönkormányzat szervezésében