Megyei Matematikaverseny

A Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny eredményhirdetésére a következő bányais tanulók kaptak meghívást, és az alábbi kiemelkedő eredményeket érték el:

Lázár Benedek 5.A - 1. hely, Székedi Igor 5.B - 2. hely, Kovács Adél Emma 5.A - 3. hely (felkészítő tanár: Reiterné Makra Zsuzsanna); Gyenes Károly 6.B - 1. hely, Virág Eszter 6.B - 2. hely (Halász Alexandra); Petrányi Lilla 7.A - 1. hely, Papp Barnabás 7.A - 3. hely, Nagy Korina Vanda 7.A - 5. hely, Kispeti Anna 7.A - 6. hely; Nyikos Botond Tamás 8.A - 1. hely, Nyíri Kata Luca 8.A - 2. hely, Bogár-Szabó Mihály 8.A - 3. hely, Kapás Anna 8.A - 5. hely (Varga József); Kohut Márk 9.B - 3. hely (Kiss Róbert), Márhoffer Soma 9.A - 7. hely (Halász Alexandra); Török Ágoston 10.A - 1. hely, Faragó Tamás 10.A - 3. hely, Mihalik Bálint 10.A - 6. hely (Varga József); Dúl András 11.A - 6. hely, Ipacs Kornél 11.A - 7. hely (Halász Alexandra); Varga Ákos 12.B - 4. hely (Szittyai István), Mihalik Dániel 12.A - 5. hely (Varga József).

Ön itt van: Kezdőlap Megyei Matematikaverseny