Bolyai Természettudományi Csapatverseny

2019. február 21-én a Zrínyi Ilona Általános Iskolában tartották meg a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulójának eredményhirdetését. Iskolánk csapatai Bács-Kiskun, Békés, Csongrád és Jász-Nagykun-Szolnok megye iskoláival versenyeztek, a következő kiemelkedő eredményekkel:

5. osztály:
Bíró György, Gajdos Márk, Lédeczi Márton, Virág Eszter 5.B - 5. hely (felkészítő tanár: Szabó Ödön)
Bertollo Antonio, Hajagos Norton, Hegedűs Botond, Lakó Botond 5.A - 5. hely (Szabó Ödön)
7. osztály:
Hajnal Balázs, Hegedűs Bálint, Kasza-Kovács Máté, Pap Marcell 7.A - 1. hely, országos döntős (felkészítő tanárok: Bakk János, Vargáné Hajdú Mária, Korsósné Jávorka Zsuzsanna, dr. Ujlaky István)
Laczkó Zsombor, Mikó Krisztofer, Molitorisz Károly, Nyikos Botond 7.A - 2. hely (Bakk János, Vargáné Hajdú Mária, Korsósné Jávorka Zsuzsanna, dr. Ujlaky István)
Börönte Kitti, Kapás Anna, Tormási Tícia, Szász Réka 7.A - 5. hely (Bakk János, Vargáné Hajdú Mária, Korsósné Jávorka Zsuzsanna, dr. Ujlaky István)
Hangya Kinga, Gyimesi Anna, Dézsi Viktória, Prausz Réka - 7.B 6. hely (Szittyai István, Reiterné Makra Zsuzsanna, Borsos Katalin, dr. Ujlaky István)

Ön itt van: Kezdőlap Bolyai Természettudományi Csapatverseny