OKTV díjkiosztó ünnepség

2018. június 1-jén a budapesti Móricz Zsigmond Gimnázium impozáns épületében rendezték meg az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny díjkiosztó ünnepségét, ahová három bányais diák is meghívást kapott. Mint arról korábban beszámoltunk, a három tanuló 2-2 tantárgyból versenyzett az ország legjobbjai között, és ért el fantasztikus eredményeket:
Kellerwessel Klaus 11.A:
Filozófia - 2. helyezés (felkészítő tanár: Fenyvesi László), Magyar irodalom – 5. helyezés (felkészítő tanárok: Borsós Nikolett, Keresztes-Gudmon Veronika);
Molnár Balázs 12.A:
Kémia I. kategória - 2. helyezés (felkészítő tanárok: Borsos Katalin és Labancz István), Német nyelv - 4. helyezés (felkészítő tanár: Tóth Márta);
Simon Dániel Gábor 12.A:
 Fizika II. kategória – 3. helyezés (felkészítő tanár: Bakk János), Matematika II. kategória – 2. helyezés (felkészítő tanárok: Varga József, Pósa Lajos, Szűcs Gábor és Dobos Sándor).

Ön itt van: Kezdőlap OKTV díjkiosztó ünnepség