Matematika versenyeredmények

Az Alapműveleti Matematika Versenyen Petrányi Lilla 5.A megyei 1., Papp Barnabás 5.A 1. helyezést ért el. Felkészítő tanárok: Dr. Lukács Lajos, Brenyó Mihályné. Bogár-Szabó Mihály 6.A megyei 1., országos 6. helyezett (Varga József, Aszódiné Pálfi Edit), Dézsi Viktória 6.B megyei 3. helyezett lett (Badó Zsolt). Márhoffer Soma 7.A megyei 4., Ádány Balázs 7.A 5. (Halász Alexandra, Csordás Mihály), Szabó Dóra Zsófia 8.B 4. (Szittyai István), Papp Ildikó Hanna 8.B 6. helyezést ért el (Bogdányné Pigniczki Erzsébet).

A Bonifert Domonkos Matematika Versenyen elért országos eredmények: Bán Levente 5.A - 5. hely (Kiss Róbert, Brenyó Mihályné); Papp Barnabás 5.A - 3. hely (Dr. Lukács Lajos, Brenyó Mihályné); Bogár-Szabó Mihály 6.A - 6. hely (Varga József, Aszódiné Pálfi Edit); Kohut Márk Balázs 7.B - 1. hely (Kiss Róbert, Csordás Mihály).

A Kalmár László Matematika Verseny országos döntőjébe megyei 1-3. helyezettként 5 bányais tanuló jutott be, ahol a következő eredményeket érték el: Papp Barnabás 5.A - 25. hely (Dr. Lukács Lajos, Brenyó Mihályné); Szekeres Máté 6.A - 28. hely; Bogár-Szabó Mihály 6.A - III. hely (Varga József, Aszódiné Pálfi Edit); Faragó Tamás 8.A - 18. hely (Varga József); Török Ágoston 8.A - V. hely (Varga József, Csordás Péter).

Ön itt van: Kezdőlap Matematika versenyeredmények