VI. Kecske Kupa - országos döntő

2018. május 19-én szombaton rendezték meg az immár 3 fordulós Kecske Kupa matematika csapatverseny országos döntőjét, ahol a bányaisok a következő kiemelkedő eredményeket érték el:

5. évfolyam:
Kispeti Anna, Rickert Anna Míra, Bán Levente, Papp Barnabás - 3. hely (felkészítő tanár: Dr. Lukács Lajos, Brenyó Mihályné)
Kacskó Martin, Lázár Levente, Pozsonyi László Ákos, Király Barnabás László - 7. hely (Dr. Lukács Lajos, Kiss Róbert, Brenyó Mihályné)
Simon Csanád, Simon Barnabás, Nagy Márton, Mák Péter - 13. hely (Badó Zsolt, Brenyó Mihályné)
6. évfolyam:
Bogár-Szabó Mihály, Ecsédi Dániel, Mihalik Sára, Nyíri Kata Luca - 2. hely (Varga József, Aszódiné Pálfi Edit)
Molitorisz Károly, Nyikos Botond, Szekeres Máté, Virág Péter - 6. hely (Varga József, Aszódiné Pálfi Edit)
7. évfolyam:
Dong Yifan, Kollár Gabriella, Zelenyánszki András, Ádány Balázs - 7. hely (Halász Alexandra, Csordás Mihály)
8. évfolyam:
Piskolti János, Török Ágoston, Faragó Tamás, Mihalik Bálint - 1. hely (Varga József, Csordás Péter)
9. évfolyam:
Ipacs Kornél, Tamási Máté, Madár Áron Attila, Bancsi Márk - 2. hely (Halász Alexandra, Csordásné Szécsi Jolán)

Ön itt van: Kezdőlap VI. Kecske Kupa - országos döntő