SUSTAINERGY 5

2018. február 15. és 21. között rendezték meg  a SUSTAINERGY – Nemzetközi Ifjúsági Innovációs Csapatversenyt és Konferenciát Izraelben, Eilat városban. A rendezvényre 12 európai országból érkeztek fiatalok. A konferencián három magyar diák képviselte Magyarországot, miután kétfordulós angol nyelvű válogatón elnyerték a lehetőséget, hogy egy-egy nemzetközi csapat tagjaként megoldást keressenek az energiatárolás kihívásaira. Nyíri Anna Eszter 10.A osztályos tanulónk az országos válogatón 2. helyezést elérve jutott ki a rendezvényre, ahol izraeli csapattársaival "Flywheels as energy storage devices on spacecrafts" témakörben végzett kutatást és tartott nagy sikerű előadást. Felkészítő tanárok: Bakk János, Kiss Róbert.

Ön itt van: Kezdőlap SUSTAINERGY 5