Kenguru 2017

A Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyen a bányaisok a következő eredményeket érték el:

Bogár-Szabó Mihály 5.A - megyei 1., országos 2. helyezés, Nyikos Botond 5.A - megyei 2., országos 9. helyezés, Nyíri Kata Luca 5.A - megyei 3. helyezés, Mihalik Sára 5.A - megyei 4. helyezés (felkészítő tanár: Varga József és Brenyó Mihályné); Kohut Márk 6.B - megyei 4. helyezés (Kiss Róbert és Aszódiné Pálfi Edit), Zelenyánszki András 6.A - megyei 4. helyezés (Szittyai István); Török Ágoston 7.A - megyei 1., országos 2. helyezés (Varga József és Csordás Mihály), Zsigó Dávid 7.A - megyei 4. helyezés (Varga József); Ipacs Kornél 8.A - megyei 3. helyezés (Halász Alexandra és Csordás Péter), Dúl András 8.A - megyei 5. hely (Halász Alexandra); Mihalik Dániel 9.A - megyei 6. helyezés (Varga József és Csordásné Szécsi Jolán); Hermann Péter 10.B - megyei 3. helyezés (Reiterné Makra Zsuzsanna), Csörgő Dávid 10.A - megyei 5. helyezés (Bogdányné Pigniczki Erzsébet), Tokovics Dávid 10.B - megyei 6. helyezés (Reiterné Makra Zsuzsanna és Pósa Lajos); Simon Dániel Gábor 11.A - megyei 1., országos 2. hely (Varga József és Pósa Lajos).

Ön itt van: Kezdőlap Kenguru 2017