Országos dönt?sök a bányais pólósok!

A Hírös Sport Nonprofit Kft. Kecskeméti Sportiskola vízilabda szakosztálya 2015 áprilisában rendezte meg a Kecskeméti Fürd? 25 m–es medencéjében a 2014–2015. évi SULI PÓLÓ DIÁKOLIMPIA selejtez? mérk?zéseit.
A Bányai Júlia Gimnázium csapata 1. helyezést ért el, és az országos dönt?be jutott, ahol a gy?ztes csapat elnyeri a felajánlók és a Magyar Vízilabda Szövetség által alapított Suli Póló Vándor Kupát. A csapat tagjai (5-6-7. osztályos korcsoport): Bodnár Máté, Deák Péter, Egervölgyi Tamás, Forgó János, Király Pál, Kolonics Milán, Labancz Levente, Nagy Zorka Anna és Ölvödi Soma.
Ezúton köszönjük dr. Deák Péternek, hogy szül?i és edz?i min?ségében kísérte a gyerekeket a versenyre. A diákok itt is szeretnék megköszönni edz?ik, Gyenes István és Újszászi Kornél munkáját.

Ön itt van: Kezdőlap Országos dönt?sök a bányais pólósok!