Szalagavató - Alapítványi bál 2016

2016. december 9-én került sor hagyományos szalagavató ünnepségünkre. A végzősök meghatottan hallgatták az őket búcsúztató 11.A osztály műsorát, könnyezve nevettek a 12.B osztályos évfolyamtársak visszaemlékezésein, figyelmesen követték dr. Lukács Lajos igazgató úr köszöntő szavait. Az ünnepélyes szalagtűzés után mindkét osztály látványos keringővel kápráztatta el a vendégeket és tanáraikat.

Szombaton este végzőseink az alapítványi bál méltó megnyitásaként újra bemutathatták táncaikat. Visszatérő és új vendégeink hatalmas tapssal jutalmazták őket. A bál hagyományosan nagy sikeréhez hozzájárult a finom vacsora, a jó zene, a tombolahúzás és elsősorban a Bányaihoz kötődő szülők, barátok közösségének nagyszerű hangulata. Ezúton is köszönjük mindenkinek, aki a bál kapcsán bármilyen formában támogatta iskolai alapítványunkat és ezáltal a tanulók minőségi oktatását.

Ön itt van: Kezdőlap Szalagavató - Alapítványi bál 2016