Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály

2016. november 24-én csütörtökön rendezték meg a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójának eredményhirdetését a Zrínyi Ilona Általános Iskolában. Két csapatunk első helyezést ért el, és így bejutottak az országos döntőbe.

5. évfolyam:
1. hely (döntős) - Börönte Kitti, Kapás Anna, Nyíri Kata Luca, Mihalik Sára 5.A (felkészítő tanár: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna)
6. évfolyam:
1. hely (döntős) - Ádám Zsófia, Józsa Tamara, Kohut Márk, Seregély Bora 6.B (Jankay Éva)
2. hely - Ávár Bence, Balis Dominik, Hegedűs Panni, Lugosi Soma 6.B (Jankay Éva)
7. évfolyam:
4. hely - Tóth Izabella, Papp Ildikó Hanna, Horváth Hanna, Kósa Viola 7.B (Borsós Nikolett)
5. hely - Iván Annamária, Ujvári Fanni, Szigeti Fanni, Mixtaj Flóra 7.B (Borsós Nikolett)
6. hely - Csongor Bálint, Piskolti János, Spirk Tamás, Török Ágoston 7.A (Jankay Éva)

Ön itt van: Kezdőlap Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály