DSD I nyelvvizsga

Mint arról korábban beszámoltunk, a Nemzeti Er?forrás Minisztérium, a Németországi Szövetségi Köztársaság Kultusz-miniszterek Állandó Konferenciája valamint a Magyarországi Németek Általános M?vel?dési Központja (MNÁMK) képvisel?ib?l álló bizottság döntése alapján 2015 tavaszán nyolcadik osztályos diákjaink egy csoportja ingyenesen vehetett részt iskolánkban DSD I. (Deutsches Sprachdiplom I.) nyelvvizsgán. 9 tanulónk B1, 5 bányais pedig A2 szint? sikeres vizsgát tett.

A B1 szintet elért tanulók 2015. június 12-én a Magyarországi Németek Általános M?vel?dési Központjában (Ungardeutsches Bildungszentrum) vehetik át ünnepélyes keretek között a vizsgabizonyítványukat.
Az ünnepség alkalmával nyújtják át iskolánknak azt a dokumentumot is, amely hivatalosan igazolja, hogy intézményünk a DSD I vizsgarendszer elismert iskolája.

Ön itt van: Kezdőlap DSD I nyelvvizsga