Német nyelvi hírek

Német nyelvi levelező verseny
Az öt fordulós  TITOK német nyelvi levelező versenyen a legkitartóbb tanulók az alábbi eredményeket érték el: Ábrahám Balázs (7.B) 4. (98 %), Bulla Jázmin (7. B) 8. (96%),  Huszta Hanna - Kaptás Flóra (8. A) 25. (92%), Bori Barnabás (7. B) 13. 89%, Hegedűs Panni (5.B) 22. (89%),  Hegedűs Eszter (8.B) 17. (85%).  Varga Ádám (7:B) 23. 71%.  Felkészítő tanárok: Markót Mónika, Molnár Marianna és Reiss Katalin.

DSD - hírek
Ebben a tanévben két szakköri csoportban 22 tanuló készült a DSD I – vizsgára; húsz 8. B osztályos és egy 9. B osztályos tanuló tett sikeres vizsgát, közülük 8 tanuló mind a négy készségből teljesítette a B1 –szintet. A vizsgára felkészítő szakköröket Markót Mónika és Reiss Katalin tanárnők tartották.

Ön itt van: Kezdőlap Német nyelvi hírek