A 2015/2016-os tanév díjazottjai

Nyolc éven át nyújtott kiemelkedő tanulmányi munkájáért  Bodonhelyi Anna 12.A, Coulibaly Patrik 12.A és Marticsek Réka 12.A osztályos tanulók Bányai Júlia-díj elismerésben részesültek, melyet a ballagáson vettek át.

A 2015/2016-os tanévben Évfolyamelső címet nyertek el Kohut Márk 5.B, Török Ágoston 6.A, Varga Ádám 7.B, Nyíri Anna Eszter 8.A, Varga Ákos 9.A, Molnár Balázs 10.A, Csomor Balázs 11.B és Coulibaly Patrik 12.A.

Az évzárón a tanév során nyújtott kiemelkedő teljesítményért, versenyeredményekért a következő tanulók vehettek át oklevelet és elismerést:

Labancz Barnabás 5.A, Ádám Zsófia 5.B, Józsa Tamara 5.B, Kohut Márk 5.B, Mihalik Bálint 6.A, Piskolti János 6.A, Török Ágoston 6.A, Zsigó Dávid 6.A, Kósa Viola 6.B, Papp Ildikó Hanna 6.B, Ipacs Kornél 7.A, Bugya Kamilla 7.B, Csomor Tamás 7.B, Molnár Kamilla 7.B, Varga Ádám 7.B, Kaptás Flóra 8.A, Mihalik Dániel 8.A, Nagy Dorottya 8.A, Nyíri Anna Eszter 8.A, Rácz Zsombor 8.A, Steigler Ádám 8.A, Szász Attila 8.A, Venyingi Fanni 8.A    , Fehér Izabella 8.B, Zsetkó Dávid 8.B, Varga Ákos 9.A, Balogh Gergő 9.B, Bogner József 9.B, Hermann Péter 9.B, Tokovics Dávid 9.B, Molnár Balázs 10.A, Simon Dániel Gábor 10.A, Finta Imre 10.B, Szakali Benedek 10.B, Gosztonyi Csenge 11.A, Gucsi Bálint 11.A, Csomor Balázs 11.B, Gurka Gábor 11.B, Lantos Tamás 11.B és Pataki Botond 11.B.

Tanulmányi munkájáért és kiemelkedő iskolán kívüli sporttevékenységéért, eredményeiért Varga-Zalay Babett 7.B, Tóth Rajmund 8.B, Váradi Lili 8.B, Véber Evelin 9.B és Árva Ádám 10.B osztályos tanulók érdemeltek elismerést.

Kiemelkedő iskolán kívüli sportteljesítményéért Kolonics Milán 8.B, Kis Roland 9.A, Pálinkás Tibor 9.B és Hegedűs László 10.B kaptak oklevelet.

Kiemelkedő közösségi munka elismerést az iskolarádió működtetéséért Bálint György, Bulla Jázmin, Fehér Enikő, Fejes Ágnes, Molnár Kamilla, Nagy Barbara, Piroska Ádám, Szentgyörgyi Kornélia, Varga-Zalay Babett, Veliczky Zsófia és Widmann Luca 7.B osztályos tanulók kaptak.

Gratulálunk a díjazottaknak, és köszönjük a Bányai Júlia Gimnáziumért Alapítvány támogatását.

Ön itt van: Kezdőlap A 2015/2016-os tanév díjazottjai