Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny

A 25. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny ünnepélyes díjkiosztójára május 30-án került sor a Magyar Tudományos Akadémia dísztermében. A versenyen középiskolások indulhattak gyakorlatban is megvalósított kutatási projektjeikkel. A több körös válogatók, konzultációk és bemutatók során szakmai zs?ri döntött a díjazott pályamunkákról. A legjobbak a díjátadón a MTA dísztermében az érdekl?d?knek be is mutathatták munkájukat.
A sivatagi hangyák viselkedésmintáit modellez? robotraj szimulációt megvalósító kutatásukkal Coulibaly Patrik 12.A és Kiss Máté 12.A a zs?ri kiemelt dicséretében részesült, és egyben lehet?séget kapott, hogy fels?oktatási tanulmányaik során már az els? évben bekapcsolódhassanak az OTDT munkájába. Felkészít? tanár: Kiss Róbert.

Ön itt van: Kezdőlap Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny