Bugát Pál Természetismereti Vetélked?

A Bugát Pál XXXIII. Országos Középiskolai Természetismereti M?veltségi Vetélked? országos el?dönt?jéb?l (2016. április 1.) a résztvev? 39 középiskola 96 csapata közül iskolánk három csapata is bejutott az országos dönt?be. Az országos el?dönt?n tanulóink a következ? helyezéseket érték el: Molnár Balázs 10.A, Csontos Roland 10.A, Vidovics Gerg? 10.B - 2. hely; Marticsek Réka, Tánczik Zsófia, Coulibaly Patrik 12.A - 5. hely; Simon Dániel Gábor 10.A, Veliczky Gábor 12.B, Oláh Gyula 10.A - 12. hely. Felkészít? tanárok: Borsos Katalin és Szabó Ödön. A Bugát Pál vetélked? országos dönt?jét, melyen az elért pontszámuk alapján 20 csapat vesz részt, 2016. augusztus 25-27. között rendezik meg – hagyományosan – Gyöngyösön és Mátrafüreden a Berze Nagy János Gimnáziummal, a GYÖNGYÖK Mátra M?vel?dési Központtal és a Bugát-Richter Természettudományi Alapítvánnyal közösen.

Ön itt van: Kezdőlap Bugát Pál Természetismereti Vetélked?