Kecske Kupa 2016

2016. május 21-én szombaton a Kodály Iskola adott helyet a Mategye által szervezett IV. Kecske Kupa matematikai csapatversenynek. Az ötödikesek mez?nyében Ádám Zsófia, Józsa Tamara, Kohut Márk és Tóth Zóra 1. helyezést, Ádány Balázs, Dong Yfan, Kiss Antal és Kollár Gabriella 3. helyezést, Labancz Barnabás, Márhoffer Soma, Oltyán Máté és Zelenyánszki András 10. helyezést értek el. A hatodikosok között a Mihalik Bálint, Piskolti János, Török Ágoston és Zsigó Dávid tanulókból álló csapat szintén 1. helyezett, Nagy Judit Janka, Sárkány Zorka, Urbán Janka és Vámos Dóra csapata 3. helyezett, Erd?s Kornél, Faragó Tamás, Forgó János és Kovács Gergely csapata 8. helyezett lett. A Dúl András, Surányi Kristóf, Bancsi Márk és Tamás Máté hetedik osztályos tanulókból álló csapatunk a 8. helyet szerezte meg.

Ön itt van: Kezdőlap Kecske Kupa 2016