Orchidea Pangea Matematika Verseny

Az Orchidea Pangea Országos Matematika Versenyen országos els? helyezést ért el Simon Dániel Gábor 10.A osztályos tanuló (felkészít? tanárok: Varga József, Pósa Lajos, Sz?cs Gábor, Dobos Sándor). Második helyezett lett Józsa Tamara 5.B (Kiss Róbert, Brenyó Mihályné), harmadik helyezést ért el Labancz Barnabás 5.A osztályos tanuló (Dr. Lukács Lajos).
Különdíjat kaptak: Dong Yifan 5.A (Halász Alexandra, Brenyó Mihályné), Mihalik Dániel 8.A (Varga József, Csordás Péter) és Tokovics Dávid Tamás 9.B (Reiterné Makra Zsuzsanna).
A tanulók értékes díjazásban részesülnek. az els? helyezettek 150 euró, a második helyezettek 100 euró, a harmadik helyezettek 75 euróban részesülnek. A különdíjasok tárgyjutalmat kapnak. A díjátadó ünnepség a budapesti Marriott Hotelben lesz, ahol a díjazottakat vendégül látják a szervez?k.

Ön itt van: Kezdőlap Orchidea Pangea Matematika Verseny