Bányais Nap 2016

Sokadik alkalommal került megrendezésre a hagyományos Bányais napunk. Mint mindig, most is nagyon sok el?adás volt, ezúttal az "Ami behálóz…" témakörben. Többnyire  el?adókat hívtunk meg e témában, de néhány osztályból tanulók is vállalkoztak el?adást tartani az els? blokkban. Számunkra mindig nagyon érdekes és tartalmas élmény ez a nap, de persze a legjobb a szokásos hagyományos tanulás elhagyása. A második blokkban szabad programok voltak, amik már a témához nem annyira kapcsolódtak. Diáktársaimmal beszélgetve arra jutottam, hogy a „Twister party”, a „Legyen ön is milliomos!” és a „FIFA party” volt a legkedveltebb, és természetesen a büfé! A szokásos kórusversenyt is megtartottuk, nagyon nagy öröm látni a sulis társainkat, hogy milyen tehetségesek és ötletesek. A legnagyobb sikert a nap folyamán a "Ki vagyok én?" cím? egész délel?ttös játék aratta, ahol a tanárok kisgyermekkori képeib?l kellett kitalálni, hogy ki kicsoda. És vajon jöv?re mi lesz a téma? Már lehet is kezdeni gondolkodni… (Borbély Alíz 10.A)

Ön itt van: Kezdőlap Bányais Nap 2016