Bendegúz nyelvÉSZ 2016

2016. március 18-án hagyományosan az Arany János Általános Iskolában rendezték meg a Bendegúz nyelvÉSZ megyei fordulóját, ahol a bányais tanulók kiemelked? eredményeket értek el:

Kohut Márk 5.B 1. helyezést (felkészít? tanár: Jankay Éva), Papp Ildikó Hanna 6.B 4. helyezést, Zsigmond Richárd 6.B 3. helyezést (Borsós Nikolett) ért el. A hetedikesek között Tamási Máté 7.A 7. helyezett (Keresztes-Gudmon Veronika), Bugya Kamilla 6.B 2. helyezett (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna)lett. A 8. évfolyamon Kaptás Flóra 8.A és Nyíri Anna Eszter 8.A 5. helyezést, Zsoldos Zsuzsanna 8.A 3. helyezést, Venyingi Fanni 8.A 2. helyezést, Rácz Zsombor 8.A 1. helyezést (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna) ért el .

Kohut Márk és Rácz Zsombor gy?zelmükkel kiérdemelték, hogy az országos dönt?n képviseljék iskolánkat. Venyingi Fanni és Zsoldos Zsuzsanna szintén meghívást kaptak az országos dönt?re.

Ön itt van: Kezdőlap Bendegúz nyelvÉSZ 2016