Öltözz pirosba! - Segíteni jó!

2016. 02. 19-én került megrendezésre a jótékony célú Öltözz pirosba! nap. Mint minden évben, most is csatlakozott iskolánk ehhez az országos kampányhoz.
Nagy öröm volt egy ilyen nagyszabású esemény szervez?jének lenni. Amikor azt mondom nagyszabású, akkor kicsit sem túlzok, hisz egy egész iskola fogott össze és öltözött pirosba, ezzel felhívva a figyelmet a gyermek hospice fontosságára. Remek volt látni szervez?ként, hogy az iskolába járó fiatalok mennyire empatikusak, hogy tanárok, diákok, szül?k milyen adakozók tudnak lenni egy ilyen nemes cél érdekében.
Sok gyermek, fiatal szenved gyógyíthatatlan betegségben. Egy részük hospice házakban laknak. Mi most arra gy?jtöttünk,  hogy a hospice házak felszereltsége és ellátó képessége javuljon.
A gy?jtésnek több formája volt: lehetett adakozni, lehetett piros szín?, piros csomagolású ételeket, italokat vásárolni, illetve az idén 50 db piros lufi is gazdára talált – így elmondhatjuk, hogy az ezekb?l származó bevételekb?l az idén 38.000 Ft gy?lt össze, melyet elutalunk a Szemem fénye alapítvány részére. Köszönet érte mindenkinek!
Remélem, a jöv? évben is legalább ilyen sikeres lesz az Öltözz pirosba! nap. Rajtam nem fog múlni! (Kollár Anna 7.A)

Ebben az évben Varga-Fekete Dániel 8.A készített egy gyors összefoglalót az eseményr?l, köszönjük!

Ön itt van: Kezdőlap Öltözz pirosba! - Segíteni jó!