Életképek

Címlap

Tehetség Fórum

2016. február 10-én rendezték a Kodály Zoltán Ének-zenei Iskolában az országos Tehetség Fórum idei rendezvénysorozatának els? találkozóját. A tehetségnapon a Bányais Robotika Csoport 8. évfolyamos diákjai is szerepet kaptak. A délután programban az érdekl?d?knek mutatták be a katari WRO robotika világbajnoki dönt?ben szerepl? feladat megoldását, programozni tanították a vállalkozó kedv? résztvev?ket, interjúkat adtak a média jelenlév? képvisel?inek. Iskolánk 2013 óta Kiváló Akkreditált Tehetségpont, így évente több rendezvényen is bemutatkoznak tehetséges diákjaink. Ennek egyik alkalma volt a szerdai robotika bemutató.
A rendezvényen aktív szerepl?ként részt vett 8. évfolyamos diákok:
Kaptás Flóra, Mihalik Dániel, Nyíri Anna Eszter, Rácz Zsombor, Venyingi Fanni és Zsetkó Dávid. Felkészít? tanár: Kiss Róbert.

Ön itt van: Kezdőlap Tehetség Fórum