Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - Országos dönt?

2015. december 5-én Budapesten rendezték meg a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos dönt?jét, ahol iskolánk három évfolyamon is képviseltette magát, miután csapataink megnyerték a megyei fordulót. Az országos dönt?n az Ádám Zsófia, Józsa Tamara, Seregély Bora, Tóth Zóra összeállítású Nyelvm?vészek csapat az 5. évfolyamon 10. helyezést (felkészít? tanár: Jankay Éva), a Kósa Viola, Papp Ildikó Hanna, Tóth Izabella, Horváth Hanna tanulókból álló 6. osztályos csapatunk 25. helyezést ért el (felkészít? tanár: Borsós Nikolett). A Hestegkalóriamentesmekisalmáspite csapat, melynek tagjai Nyíri Anna Eszter, Rácz Zsombor, Szász Attila és Zsoldos Zsuzsa, a 8. osztály gimnáziumi kategóriában 11. helyezett lett, és bemutatkozó m?sorukért a zs?ri dicséretben részesítette ?ket (felkészít? tanár: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna).

Ön itt van: Kezdőlap Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - Országos dönt?