Junior Freshhh dönt? - Gratulálunk!

Hatodik alkalommal szervezte meg a MOL középiskolás diákoknak komplex természettudományi vetélked?jét, a Junior Freshhh-t. A versenyre Magyarországról és a határon túlról több mint 600-an neveztek. 2015 október-novemberében 11 online fordulón keresztül kellett matematika, kémia, fizika, biológia és földrajz feladatokat megoldania a három f?s csapatoknak. A verseny dönt?jébe a legjobb 5 csapat jutott be, akik között három Bányais csapat volt. (A verseny eddigi történetében összesen nyolc különböz? összetétel? csapatunk szerepelt az ötcsapatos dönt?kben.)
A MOL százhalombattai olajfinomítójában megrendezett dönt?n (2015.12.03-án) a csapatoknak matematika és természettudományi feladatokat kellett percek alatt megoldaniuk, tudományos el?adást tartaniuk és logikai, természettudományi rejtvényekben bizonyítani kreativitásukat. Az egész napos verseny végén csapataink a nemzetközi második, harmadik és negyedik helyezést érték el.
Az online fordulók eredményeit is figyelembe véve a legjobb negyven csapat között 10 Bányais csapat volt. Az iskolák közötti versenyen a Bányai Júlia Gimnázium ismét (negyedik alkalommal) a legeredményesebb iskolák között szerepelt, így a MOL által felajánlott pénzdíjat természettudományi eszközök beszerzésére fordíthatja.
A dönt?s csapatok:
2. helyezés:
Gosztonyi Csenge 11.A; Karádi Kende 11.B; Molnár Balázs 10.A
3. helyezés:
Bodonhelyi Anna 12.A; Szakali Benedek 10.B; Szedresi Luca 10.A
4. helyezés:
Kiss Dávid 11.A; Rácz Donát 11.A; Zsoldos László 11.A
Felkészít? tanárok: Badó Zsolt, Bakk János, Borsos Katalin, Kiss Róbert, Korsósné Jávorka Zsuzsanna, Dr. Ujlaky István, Szabó Ödön, Varga József, Vargáné Hajdú Mária.

Ön itt van: Kezdőlap Junior Freshhh dönt? - Gratulálunk!