Tanulmányi kirándulás Dél-Franciaországba

Iskolánk 49 diákja 2024. április 3-án 9 napos dél-franciaországi tanulmányi kirándulásra indult. Útjuk során megtapasztalhatták a Côte d'Azur "életérzést" (Monaco, Antibes, Cannes), betekinthettek a provence-i kisvárosok világába (Frejus, Moustiers-Sainte-Marie). Római kori arénákat, színházakat és akvaduktot láttak (Arles, Orange, Pont-du-Gard), és Avignonban a pápák palotáját is bejárhatták. A camargue-i nemzeti parkban megnézhették a rózsaszín flamingókat, és a bikaviadalokon is használt lovakat és fekete bikákat, majd Európa „Grand Canyonját”, a Verdon-kanyont is megcsodálhatták. A kirándulás utolsó állomása Grasse volt, ahol a Fragonard üzemében a parfümkészítés lépéseiről is hallhattak. Fotók a kirándulásról a Galériában.

Ön itt van: Kezdőlap Tanulmányi kirándulás Dél-Franciaországba