45. Országos Diákfotó-pályázat

A BJG-fotósok (a Kiskun Művészeti Alapiskola tanítványai) az őszi szünetben a Budai várban vettek részt az Országos Diákfotó-pályázat eredményhirdetésén.
Díjak:
62 pályázó iskola 875 fotója közül az Érzelem kategóriában I. helyezést értek el kollekciójukkal Csuvár Barnabás 7.A, Fekete Ákos 7.A, Dinnyés István 8.B, Dúl Eszter 8.A, Héjjas Márton 8.A, Horváth Jázmin 6.B, Irsa Kende 7.A, Kaszanitzky Gergő 6.A, Kunos Emma Anita 6.A, Kondorosi Vencel 9.B, Szabó Viktória 6.B, Veress Bálint 6.A, Váróczi Léna 6.A. Az I. helyezéssel együtt a csapat egy vízautomatát is nyert az iskolának.
Egyéni eredmények (92 iskola, 875 fotó közül):
Életünk a víz kategóriában Csóka Botond 10.A II. helyezést, Fekete-fehér kategóriában Csuvár Barnabás 7.A Különdíjat, Érzelmek kategóriában Irsa Kende 7.A Különdíjat kapott.
Felkészítő tanár: Sántáné Beke Anikó.

Ön itt van: Kezdőlap 45. Országos Diákfotó-pályázat