Tudásbajnokság

A Tudásbajnokság 2022/2023 levelezős versenyén diákjaink munkáját a második félévben is értékelték:

Bori Gréta (5.B) magyar nyelv – ezüst minősítés (Felkészítő: Borsós Nikolett)
Túri Benedek (5.A) magyar nyelv, matematika – arany minősítés (Felkészítők: Borsós Nikolett, Bogdányné Pigniczki Erzsébet)
Varga Vanda (5.A) angol nyelv, magyar nyelv, matematika – arany minősítés (Felkészítők: Rebek Renáta, Borsós Nikolett, Bogdányné Pigniczki Erzsébet)
Badó Zsadány (5. B) természetismeret – arany minősítés (Felkészítő: Pető Szabolcs)
Németh Máté (5.B) matematika – arany minősítés (Felkészítő: Farkasné Takács Tünde)
Bakos Bori (6.A) történelem – arany minősítés (Felkészítő: Nagy Ildikó)
Baski Zsanett (6.A) angol, természetismeret – ezüst minősítés, magyar nyelv – bronz minősítés (Felkészítők: Rebek Renáta, Szabó Ödön, Brenyóné Malustyik Zsuzsa)
Csuvár Barnabás (6.A) magyar nyelv, matematika – arany minősítés (Felkészítők: Brenyóné Malustyik Zsuzsa, Reiterné Makra Zsuzsa)
Szabados Jázmin (6.A) magyar nyelv, matematika – arany minősítés (Felkészítők: Brenyóné Malustyik Zsuzsa, Reiterné Makra Zsuzsa)
Szénás Viktória (6.A) történelem – bronz minősítés – (Felkészítő: Nagy Ildikó)
Ugró Diána (6.A) magyar nyelv, matematika – arany minősítés
Gulyás Gabriella (6.B) irodalom, szövegértés, magyar irodalom, történelem – arany minősítés (Felkészítők: Brenyóné Malustyik Zsuzsa, Nagy Ildikó) arany minősítés (Felkészítők: Brenyóné Malustyik Zsuzsa, Reiterné Makra Zsuzsa)
Bánhegyi Barnabás (7.B) magyar nyelv, történelem – arany minősítés (Felkészítők: Varga Györgyi, Berkecz Pál)

Ön itt van: Kezdőlap Tudásbajnokság