Szívünk Napja Fotópályázat

A Magyar Kardiológusok Társasága és a Magyar Kardiológusok Társaságának Szívalapítványa a Szívünk Napja programsorozat alkalmából országos fotópályázatot hirdetett a  „Szívünk Napja 2022 – #ASzívEreje” címmel. A pályázat célja, hogy a Szívünk Napjának látogatói – legyenek akár gyermekek vagy felnőttek — a kreatív alkotások hatására elgondolkodjanak rajta, mit jelent a számukra a saját és szeretteik vagy embertársaik szívének ereje, akár fizikai, egészségügyi és/vagy lelki értelemben. A kiíró olyan képeket (rajzokat, festményeket, fotókat, kollázsokat vagy más vizuális alkotásokat), illetve azokhoz tartozó üzeneteket várt a pályázatra, amelyek ráirányítják a figyelmet a szívünkre, annak fontosságára, az egészséges életmód szerepére az életünkben. Iskolánk tanulói a Kiskun Művészeti Iskola Fotó- film tanszakos tanulói, Sántáné Beke Anikó tanárnő segítségével a következő eredményeket érték el:
Kaszanitzky Gergő 5.A (7- 10. éves korosztályban): 1. helyezés
Kunos Emma 5.A ( 11- 14. éves korosztályban  ): 1. helyezés
Veress Bálint 5.A ( 11- 14. éves korosztály): 2. helyezés.

Ön itt van: Kezdőlap Szívünk Napja Fotópályázat