Kenguru Matematikaverseny

A Kenguru Matematikaverseny ünnepélyes díjátadójára öt bányais tanulót, hívtak, akiket a következő országos eredményükért díjaztak:

Gyenes Károly 8.B - 2. hely (felkészítrő tanár: Halász Alexandra); Petrányi Lilla 9.A - 1. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna);Nagy Korina Vanda 9.A - 15. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna); Bogár-Szabó Mihály 10.A - 9. hely (Varga József); Török Ágoston 12.A - 1. hely (Varga József).

További bányais tanulók a következő megyei helyezéseket érték el a versenyben:

Zólyomi Botond 5.A - 1. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna); Csuvár Barnabás 5.A - 4. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna, Brenyó Mihályné); Fekete Ákos 5.A - 5. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna, Brenyó Mihályné); Héjjas Márton 6.A - 2. hely (Szittyai István, Aszódiné Pálfi Edit); Makkos Boldizsár 6.A - 4. hely (Szittyai István, Aszódiné Pálfi Edit); Ecsédi zsófia 6.A - 6. hely (Szittyai István, Aszódiné Pálfi Edit); Király Kósa Kamill 6.A - (Szittyai István, Aszódiné Pálfi Edit); Király-Kósa Kamill 6.A - (Szittyai István, Aszódiné Pálfi Edit); Ugrai Milán 6.A - 10. hely (Farkasné Takács Tünde); Zólyomi Csongor 7.A - 2. hely (Badó Zsolt); Simoty Zorán 7.A - 3. hely (Badó Zsolt); Kovács Adél 7.A - 8. hely (Badó Zsolt); Korpácsi Máté 8.A - 4. hely (Badó Zsolt); Oláh-Marcényi Péter 8.B - 5. hely (Halász Alexandra); Bertollo Antonio Giovanni 8.A - 8. hely (Badó Zsolt); Papp Barnabás 9.A - 3. hely (Reiterné Makra Zsuzsanna); Kasza-Kovács Máté 10.A - 2. hely (Varga József); Ecsédi Dániel 10.A - 4. hely (Varga József); Mihalik Sára 10.A - 7. hely (Varga József); Piskolti János Viktor 12.A - 6. hely (Varga József).

Ön itt van: Kezdőlap Kenguru Matematikaverseny