OKTV végeredmények

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőit sajnos - a tavalyi tanévhez hasonlóan - nem tartják meg, végeredményt a 2. forduló alapján hirdetnek a versenyszervezők. Dúl András 12.A osztályos tanulónk fizika tantárgyból a II. kategóriában országos 25. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Bakk János. Tóth Titus 12.A biológiából szintén a II. kategóriában országos 17. helyezett lett. Felkészítő tanár: Szabó Ödön. Matematika II. kategóriában Török Ágoston 11.A 11., Mihalik Bálint 11.A 17. helyezést  ért el. Felkészítő tanár: Varga József. Filozófia tantárgyból: Palásti László 18. helyezett, Ipacs Kornél 12.A 25. helyezett lett. Felkészítő tanár: Fenyvesi László. Kovács Kristóf 11.A Latin nyelvből 18. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna. Tóth Titus 12.A kémiából a II. kategóriában 28. helyezett lett. Felkészítő tanár: Labancz István. Német nyelvből Papp Ildikó Hanna 11.B 19. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Molnár Marianna.

Ön itt van: Kezdőlap OKTV végeredmények